• primaria-rasnov-grayprimaria-rasnov
  • xander-advertising-grayxander-advertising
  • the-north-face-graythe-north-face
  • isostar-grayisostar
  • decathlon-graydecathlon
  • oti-trading-grayoti-trading
  • chio-graychio
  • kangen-graykangen
  • white-mountain-property-graywhite-mountain-property
  • allview-grayallview
  • clubul-montan-altitudine-grayclubul-montan-altitudine
  • s-karp-grays-karp

Premii
Cheile Rasnoavei Adventure

Feminin

General

  • Locul 1 - Dogaru Paula
  • Locul 2 - Anton Elena
  • Locul 3 - Dobre Alexandra

Cat. Cumulate < 30 ani

  • Locul 1 - Dogaru Paula
  • Locul 2 - Dobre Alexandra
  • Locul 3 - Ioana Aconstantinesei

Cat. 31 - 44 ani

  • Locul 1 - Anton Elena
  • Locul 2 - Toma Cristina Alice
  • Locul 3 - Zavici Ileana

Masculin

General

  • Locul 1 - Manea Silviu
  • Locul 2 - Itu Alexandru Mihail
  • Locul 3 - Dan Silviu Nicolae

Cat. < 21 ani

  • Locul 1 - Andrei Gogu
  • Locul 2 - Victor Gogu

Cat. 21 - 30 ani

  • Locul 1 - Manea Silviu
  • Locul 2 - Dan Silviu Nicole
  • Locul 3 - Pana Andrei Catalin

Cat. 31 - 44 ani

  • Locul 1 - Itu Alexandru Mihail
  • Locul 2 - Simion Florin
  • Locul 3 - Bugulescu Marius

Cat. >= 45 ani

  • Locul 1 - Plumbota Nicusor
  • Locul 2 - Laurentiu Radu
  • Locul 3 - Georgescu Gabriel Marian

Feminin

Open

  • Locul 1 - Dobre Alexandra
  • Locul 2 - Albert Csila
  • Locul 3 - Stancu Clara
  • Locul 4 - Neacsi Gabriela

Masculin

General

  • Locul 1 - Nitu Adrian
  • Locul 2 - Bogdan Tiganescu
  • Locul 3 - Anghelos Georgiadis

Cat. < 21 ani

  • Locul 1 - Anghelos Georgiadis
  • Locul 2 - Runceanu Cosmin
  • Locul 3 - Andrei Pandelescu

Cat. 21 - 30 ani

  • Locul 1 - Nitu Adrian
  • Locul 2 - Bogdan Tiganescu
  • Locul 3 - Tanase Gheorghe Bogdan

Cat. 31 - 44 ani

  • Locul 1 - Bucataru Razvan
  • Locul 2 - Stancescu Adrian
  • Locul 3 - Daniel Gabor

Cat. >= 45 ani

  • Locul 1 - Cotofana Ion
  • Locul 2 - Tudorel Chirila
  • Locul 3 - Cristian Rey

Feminin

General

  • Locul 1 - Muscalu Ionela
  • Locul 2 - Staicu Gabriela
  • Locul 3 - Serbu Catalina

Cat. <21 ani

  • Locul 1 - Serbu Catalina

31 – 40 ani

  • Locul 1 - Muscalu Ionela
  • Locul 2 - Marcu Gabriela

Masculin

General

  • Locul 1 - Balan Silviu
  • Locul 2 - Neagoe Ion Nusu
  • Locul 3 - Bobia Florin
  • Locul 3 - Blajiu Gheorghe

Cat. Cumulate < 44 ani

  • Locul 1 - Balan Silviu
  • Locul 1 - Neagoe Ion Nusu
  • Locul 2 - Bobia Florin
  • Locul 2 - Enoaie Cristian Florin
  • Locul 3 - Cernat Danut

Cat. >= 45 ani

  • Locul 1 - Blajiu Gheorghe
  • Locul 2 - Ilie Victor
  • Locul 3 - Buburuz Simion

Feminin

Open

  • Locul 1 - Ana Saftiuc

Masculin

General

  • Locul 1 - Petrache Marius
  • Locul 2 - Ionut Sdraila
  • Locul 3 - Manea Rares

Cat. Cumulate < 30 ani

  • Locul 1 - Petrache Marius
  • Locul 2 - Ionut Sdraila
  • Locul 3 - Manea Rares

Cat. Cumulate > 30 ani

  • Locul 1 - Simu Sorin
  • Locul 2 - Ciprian Rosca
  • Locul 2 - Giorgios Georgiadis
  • Locul 3 - Iordan Cristian

Feminin

Open

  • Locul 1 - Alina Georgiana Coltiadis

Masculin

General

  • Locul 1 - Toma Catalin
  • Locul 2 - Plumbota Nicusor
  • Locul 3 - Runceanu Adrian

Cat. 21 - 30 ani

  • Locul 1 - Runceanu Adrian
  • Locul 2 - Stuparu Viorel

Cat. Cumulate > 30 ani

  • Locul 1 - Plumbota Nicusor
  • Locul 2 - Tamas Catalin
  • Locul 3 - Voda Ionut
Xander Advertising - www.xanderadvertising